Polymaker Industrial Polymide PA6-CF Black
Polymide PA6-CF
PolyMide is een familie van filamenten op basis van nylon / polyamide. Geproduceerd met Polymaker's Warp-Free technologie, PolyMide filamenten leveren technische eigenschappen die inherent zijn aan nylon en gemakkelijk te printen.
Polymide PA6-CF is een filament met carbon fibers versterkte nylon PA6 (Nylon 6). De koolstofvezelversterking biedt een aanzienlijk verbeterde stijfheid, sterkte en hittebestendigheid met een uitstekende laag hechting.
Dit filament is een industrieel filament dat niet voor elke printer gemaakt en kan alleen geprint worden met een slijtvaste nozzle.
Lees dus zeker eerst de specificaties & Technische fiche & veiligheidsvoorschriften & printing gids.
Extra documenten: PAHs & Reach.

Op = Op
Op = Op
Dit product verkopen we niet meer zodra het is uitverkocht.
| Colour: | Black |
| Material: | Polymide PA6-CF |
| Weight on spool: | 0,5 & 2 kg |
| Filament diameter: | 1.75 mm & 2.85 mm |
| Nozzle temperature: | 280 - 300°C |
| Print speed: | 60 mm/s |
| Print bed temperature: | 25 - 50°C (NIET boven 50°C gaan) |
| Print chamber temperature: | - |
| Cooling: | Uit |
| Young’s Modulus: | 7453 ± 656 MPa |
| Tensile strength: | 105.0 ± 5.0 MPa |
| Flexural strength: | 169.0 ± 4.7 MPa |
| Impact strength: | 13.34 ± 0.52 kJ/m2 |
| Glass transition temperature: | - |
| Vicat softening temperature: | - |
| Melting temperature: | 220°C |
| Dry settings: | 80°C voor 12 uur |
| Recommended support material: | PolyDissolve S1 |
| Extra: | Aangeraden het gebruik van een slijtvaste nozzle |
