Formlabs Formlabs Draft v2 resin (Form 3+) 1L

Betaal met PayPal en splits je aankoop in 4 rentevrije, tweewekelijkse betalingen.
(PayPal-voorwaarden zijn van toepassing)
Formlabs Draft v2 resin 1L
Draft Resin print tot vier keer sneller af dan de standaardmaterialen van Formlabs, waardoor het ideaal is voor eerste prototypes en snelle iteraties om producten sneller op de markt te brengen.
Onderdelen geprint met Draft Resin vertonen een gladde grijze afwerking en hoge nauwkeurigheid. Gebruik instellingen van 200 micron voor hoge afdruksnelheden of gebruik instellingen van 100 micron voor modellen met fijnere details.
Van hoge printinitiatiesnelheden tot minimale verwijdering van ondersteuning, was- en uithardingstijden, Draft Resin heeft een geoptimaliseerde workflow om de efficiëntie echt te maximaliseren.
Deze versie van Draft Resin is een herformulering van een eerdere versie. Deze huidige versie biedt een verbeterde oppervlakteafwerking, een professionelere uitstraling en is gebruiksvriendelijker.
Ondersteunt printresoluties: 200 en 100 micron.
Nabehandeling: vereist.
Vereist: Resin Tank LT voor Form 2.
Kleur: | Grijs |
Materiaal: | Draft v2 |
Compatible printer: | Form 3, Form 3L, Form 3B, Form 3BL, Form 2 |
Print resolutie: | 200 & 100 microns |
Resin tank: | Form 2 Resin Tank (PDMS), Form 2 LT Tank, Form 3/3B Resin Tank V1, Form 3/3B Resin Tank V2, Form 3/3B Resin Tank V2.1, Form 3L/3BL Resin Tank V1 |
Gewicht: | 1L |
Ultieme treksterkte : | POST-CURED (ROOM TEMP): 36, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 52 |
Trekmodulus: | POST-CURED (ROOM TEMP): 1.7, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 2.3 |
Verlening bij breken: | POST-CURED (ROOM TEMP): 5, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 4 |
Buigmodulus: | POST-CURED (ROOM TEMP): 1.8, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 2.3 |
Inkeping IZOD: | POST-CURED (ROOM TEMP): 53.0, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 74.0 |
Warmteafleiding temp. : | @ 1.8 MPa (°C): POST-CURED (ROOM TEMP): 53.0, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 74.0 |
Warmteafleiding temp.: | @ 0.45 MPa (°C): POST-CURED (ROOM TEMP): 44.0, DRAFT RESIN V2, POST-CURED (60 °C): 57.0 |
Afwerking: | een verbeterde oppervlakteafwerking, een professionelere uitstraling en is gebruiksvriendelijker. |
Posted-cured nodig: | Ja |
Extra: | - |