FLUX Acrylic Orange 3mm - 3/5 sheets
Acrylic/Plexiglas - 3/5 sheets
Plexiglas gemaakt van 100% gerecycled pre- én post- acrylaat dit zorgt ervoor dat het materiaal glashelder is, kleurecht & Uv-bestendig. Het grote voordeel van dit materiaal is dat het keer op keer te recyclen is en hergebruikt kan worden.
| Material: | Gerecycled acrylaat / plexiglas |
| Colour: | Transulucent acrylaat is niet doorzichtig maar ook niet dekkend. Het laat wel licht door en zorgt ervoor dat contouren zichtbaar zijn. |
| Surface: | Glanzend |
| Total thickness: | 3 mm |
| Thickness tolerance: | 0,4mm +/- 10% van de nominale dikte |
| Expansion coefficient: | 0,6 mm/m/10ºC |
| Fire classification: | E according to EN13501 |
| User temperature: | -40ºC tot +80ºC |
| Protective film: | Alle platen zijn tweezijdig voorzien van een PE-beschermfolie. |
| Extra: | Eco, gemaakt van 100% gerecycled acrylaat, Uv-bestendig |
