FLUX Acrylic Metallic Green 3mm - 3/5 sheets
Metallic Acrylic/Plexiglas - 3/5 sheets
Metallic Plexiglas is gemaakt van 100% gerecycled pre- en postacryl. Het grote voordeel van dit materiaal is dat het keer op keer te recyclen is en hergebruikt kan worden. De platen zijn eenzijdig satijn en eenzijdig glans. Het is maar net welk oppervlak jij het mooist vindt. Metallic plexiglas gemaakt met dekkende kleuren die geen licht doorlaten.
| Material: | Acrylaat / Plexiglas |
| Colour: | Dekkende kleur |
| Surface: | Eenzijdig satijn / glanzend |
| Total thickness: | 3 mm |
| Thickness tolerance: | 0,4mm +/- 10% van de nominale dikte |
| Expansion coefficient: | 0,6 mm/m/10ºC |
| Fire classification: | E volgens EN13501 |
| User temperature: | -40ºC tot +80ºC |
| Protective film: | Alle platen zijn tweezijdig voorzien van een PE-beschermfolie. |
| Extra: | - |
