FLUX Acrylic Stone Black 3mm - 3/5 sheets
Stone Plexiglas - 3/5 sheets
De acrylaat Stone kleuren zijn plexiglas platen met een mooie steenmotief in de kleur. De platen zijn eenzijdig satijn en eenzijdig glans. Het is maar net welk oppervlak jij het mooist vindt. Stone acrylaatplaten zijn dekkende platen waar niet doorheen gekeken kan worden en die ook geen licht doorlaten.
| Material: | Acrylaat / Plexiglas |
| Colour: | Dekkende kleur |
| Surface: | Eenzijdig glanzend, eenzijdig satijn |
| Total thickness: | 3 mm |
| Thickness tolerance: | 0,4mm +/- 10% van de nominale dikte |
| Expansion coefficient: | 0,6 mm/m/10ºC |
| Fire classification: | E according to EN13501 |
| User temperature: | -40ºC - +80ºC |
| Protective film: | Alle platen zijn tweezijdig voorzien van een PE-beschermfolie. |
| Extra: | UV-bestendig |
