FLUX Acrylic Pearl Pink 3mm - 3/5 sheets
Pearl Plexiglas - 3/5 sheets
De paarlemoer collectie is gemaakt van 100% gerecycled acrylaat. De prijs en kwaliteit is gelijk aan de niet gerecyclede variant, maar is het duurzame alternatief. Met zijn mooie gloed en de optische structurele kleur is paarlemoer het perfecte materiaal om je creaties een elegante vintage look te geven. Het materiaal is gemaakt van dekkend acrylaat (Plexiglas) waar niet doorheen gekeken kan worden en die ook geen licht doorlaten.
Belangrijke kenmerken:
- Gemaakt van 100% gerecycled acrylaat
- Keer op keer te recyclen
- Alle uitstekende eigenschappen van standaard gegoten acrylaat
- Optisch zuiver plaatmateriaal
- Kleurecht en Uv-bestendig
- Gemakkelijk te bewerken
| Material: | Acrylaat / Plexiglas |
| Colour: | Dekkende kleur |
| Surface: | Glanzend |
| Total thickness: | 3 mm |
| Thickness tolerance: | 0,4mm +/- 10% van de nominale dikte |
| Expansion coefficient: | 0,6 mm/m/10ºC |
| Fire classification: | E according to EN13501 |
| User temperature: | -40ºC – +80ºC |
| Protective film: | Alle platen zijn tweezijdig voorzien van een PE-beschermfolie. |
| Extra: | Kleurstabiel, lichtgewicht, volledig recyclebaar, gemaakt van 100% gerecycled acrylaat |
